Ufuk Çavuş

"Müzik özgün bir senaryonun en önemli ve işlevsel dinamiklerinden biridir. Özellikle sessiz sinema döneminde filmlerin en büyük destekçisi gösterim esnasındaki canlı müzik performansları olmuştur. 7. Sanat olarak adlandırılan ve bütün sanatları içerisinde barındıran sinemada görsel anlatının en büyük destekçisi müzik olmuştur. Projeye uygun müziğin oluşturulması, yaratılmak istenen atmosferi ve anlamı pekiştirir. Tersi bir durumda ise anlamda kaymalar ve değişmeler görülebilir. Bu nedenle doğru müzik tercihi bir projenin istenilen özgünlükte ve çizgide ilerlemesi için olmazsa olmaz bir nitelik taşır. Birçok projemde çalışmayı tercih ettiğim Filmime Müzik ekibi sadece müzikalite bakımından değil, aynı zamanda istediğim anlamı yaratma açısından bana büyük fırsatlar sundu. Sektöre olan yakınlıkları ve sahip oldukları donanım zaman zaman hiç düşünmeyeceğim konularda anlamı perçinleyecek kodlar üretmemi sağladı. Eminim ilerleyen yıllarda çok daha başarılı işlere imza atacaklar. Birlikte de atacağız."

Sertaç Selvi

"Sinemada özgün müzik çok önemli, filmin çehresini değiştirebilecek doğru müzikle, filminiz hiç olmadığı bir yere gidebilir. Türk sinemasında çok güzel film müziği yapan insanlar var artık. Buna zaman ayırıp, güzel stüdyolarda, deneyimli insanlarla, sağlam ekipmanlarla çok güzel işler çıkıyor. Kendi kısa filmimizde de müziklerin özgün olmasını istedim. Tabii bu çok zor bir iş, hele ki kısa filmde. Filmimizin kurgusunun bitmesinden 1 sene geçmesine rağmen hala müzikleri oluşturamamıştık, oyalandık, beğenmedik, bekledik, aradık. Sonra Filmime Müzik ile tanıştık. İstediğimiz şeyi çok hızlı anlayıp, çok hızlı bir şekilde örnekler sunan, yapılan işi geliştirmek için fikirler geliştiren, uygulayan, daha da önemlisi işi sahiplenen bir ekip. Filmimizin en önemli öğesi müzikti bana göre ve bu yüzden yaptığımız işten tatmin oldum. Müzik filmimizi şekillendirdi. Derler ya “ruhunu kattı”, filmin içinde de sizlerin ruhu var artık. Her şey için teşekkür ederim, emeklerinize sağlık."

Yrd.Doç.Dr.Esin Akalın

"Öğrencilerle gerçekleştireceğimiz bir tiyatro projesi için internet üzerinden müzik araştırırken Filmime Müzik’e rastladık. Oyun içerisinde farklı duygu yoğunluklarına hitap edebilecek aynı zamanda konsept olarak birbirleriyle tutarlı olması gereken birden fazla parçaya ihtiyacımız vardı. Bu fiyatlara bu kalitedeki eserleri bulabileceğimizi hayal etmemiştik. Teşekkürler Filmime Müzik."

Şengül Yiğit

"Üzerinde çalıştığım doğa belgeselinin müzikleri için imdadıma yetişen Filmime Müzik ekibiyle çok uyumlu bir işbirliğimiz oldu. Kendine has müzikleri, özenli düzenlemeleri, bağımsız yapımların da alabileceği uygun fiyatları , siz istediğiniz sürece sonuna kadar yardımcı olan , sorularınızın cevaplarını ve ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda gereken  desteği  kısa sürede alabildiğiniz profesyonel çalışma anlayışı için Filmime Müzik ekibine çok teşekkürler."

Selim Sevim

"Filmime Müzik projesi, işinin ehli ve anlayışlı insanların bir araya gelerek oluşturduğu bir proje. En başından beri desteklediğim ve filmlerimde de sıkça bana destek olan bu ekibin çok daha iyi işler yapacağına eminim."

Sıla Özsoy

“Filmime Müzik arşivinde yer alan tüm parçalar, klişelere bağlı kalmadan üretilmiş, kendine has ve özellikli bir tarza sahip. Filmin ruhu iyi anlatıldığında ekibin donanımı sayesinde doğru esere yönlendirme konusundaki danışmanlıkları işleri oldukça kolaylaştıran bir faktör. Filmle bütünleşip hiç tahmin etmediğiniz sonuçlar yakalayabiliyorlar.”

Hakan Hücum

"Filmime Müzik ile çalışmaya başladığımda, benim ne istediğimi benden daha iyi bilen bir ekip ile karşılaştığımı anlamıştım. Ben sahneleri izletip kendi yorumumu söylediğimde sorularıyla beni sıkıştırdılar. İlk örnekler geldiğinde ise inanamadım çünkü dinlediğim müzikler, kullanılan enstrümanlar, filmin anlatım gücüne müthiş bir etki veriyordu. Neredeyse revizyonsuz müzikleri aldık ve film müzikleri ile konuşulur oldu!"

Araş.Gör.Nezahat İşbilir

"Filmime Müzik bloğu, film müziği konusunda bestecinin çerçevesinden bakabilmek, bilgi edinmek ve tartışmak açısından çok değerli bir çalışma olmuş. A’dan Z’ye kaliteli iş çıkarmak isteyenlerin uğraması gereken bir site!"

Ahmet Cevat Sönmez

“Müzik, diyalogların bile anlatamadığını seyirciye aktarmakta oldukça güçlü bir araçtır. Bu yüzden iyi bir filmin, iyi bir müziğe ihtiyacı olduğuna inanırım. Filmime Müzik Ekibi, ellerindeki sınırsız imkanlarla filminize en uygun müziği tasarlar, besteler ve kullanıma hazır hale getirir. Profesyonelliklerine ve kalitelerine kefilim. Eğer siz de filminize müzik arıyorsanız, doğru yerdesiniz.”