Sıkça Sorulan Sorular

Filmime Müzik'e sıkça yöneltilen soruları sizler için yanıtladık. Cevabını bulamadığınız sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Filmime Müzik nedir?

  Filmime Müzik, görüntü ile görüntünün müziği arasındaki bağı sağlamak ve geliştirmek üzerine kurgulanmış bir projedir. Farklı disiplinleri yöneten yönetmenlerin her alanda olduğu gibi müzik alanında da ihtiyaçları olan kaliteli eserlere ve film müziği profesyonellerine ulaşabilecekleri bir platformdur.
  Filmime Müzik

 • Filmime Müzik ne değildir?

  Filmime Müzik, bir filmin ruhunu yansıtmak amacıyla tasarlanmış eserlerden oluşur. Dolayısıyla piyasada birçok türevi bulunan reklam stok müziği çalışmalarından biri değildir.

 • Beğendiğim eseri nasıl satın alabilirim?

  Beğendiğiniz eseri sepete ekleyip ödemesini yaptıktan sonra, eserin görselde kullanıma uygun, sıkıştırmasız versiyonunun indirme linki mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

 • Filmime özgün müzik yaptırmak istiyorum, ne yapmalıyım?

  Aşağıdaki linke tıklayarak iletişim formunu doldurmanızın ardından Filmime Müzik ekibi sizinle iletişime geçecektir.
  Filmime özgün müzik yaptırmak istiyorum

 • Ücretsiz müzik danışmanlığı neleri kapsar?

  Filmime Müzik arşivindeki hangi eserin görselinize daha uygun olduğu, hangi sahnelerde müzik kullanımının uygun olabileceği ve müziğin sekanslarının optimizasyonu gibi konularda Filmime Müzik ekibinin ücretsiz olarak verdiği, eser satınalması öncesinde ya da sonrasında aşağıdaki form doldurularak alınabilen hizmetleri kapsar.
  Ücretsiz danışmanlık almak istiyorum

 • Ücretsiz içerikler nedir?

  Filmime Müzik yönetmenleri desteklemek adına bazı ücretsiz eserler ve içerikler de üretmektedir (Baykuş teması gibi...). Ücretsiz paket ve temalardan haberdar olmak için bületinimize üye olabilirsiniz.

 • Film Müziği Bloğu Nedir?

  Film Müziği Bloğu, film müziği endüstrisindeki gelişmeleri ve yaklaşımları takip eden, okuyucu yorumlarına açık interaktif bir platformdur.
  Film Müziği Bloğu

 • Filmime Müzik’teki gelişmelerden nasıl haberdar olabilirim?

  Aşağıdaki bülten formuna email adresinizi girerek ve sosyal medya üzerinden Filmime Müzik’i takip edebilirsiniz.

  Sosyal medya:

 • Site içerisindeki eserler kime ait?

  Site içerisinde yer alan eserlerin tüm hakları Filmime Müzik kabile üyelerine aittir ve telifleri yasalarla korunmaktadır.

 • Bir esere yalnızca ben sahip olabilir miyim?

  Bir eser üzerinde münhasıriyet söz konusu değildir.

Kafanızdaki sorulara cevap bulabildiysek eserlere göz atın, tıklayın ve dinleyin