Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Bu beyan www.filmimemuzik.com gizlilik politikasını içerir. Filmime Müzik web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
www.filmimemuzik.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve hakları bizim için büyük bir önem arz ediyor. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

Yorum alanları
İletişim sayfası
Alışveriş sayfası

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz bir alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Alışveriş Alanı
Alışveriş yaptığınız andan itibaren periyodik bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.